Hudibras encounters - Skimmington

Autor: William Hogarth
(1697 - 1764)

Vpravo nahoře číslováno č.16, rámováno, zaskleno, na reversu autorský štítek umělce, tisknuto 19. století
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 54,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 58 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč