16. Na horách

Autor: Jaroslav Fröhlich
(1925 - 2001)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, rámováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1993
Šířka: 42 cm, výška: 10 cm, rámování: 26,5 x 57 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:07 SELČ

Zbývá: 28d 9h 29m 43s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč