17. Pohled na Zákopanku
Autor: Jaroslav Fröhlich
(1925 - 2001)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: tempera, datace: 1990
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 45 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč