Mrazivý den

Autor: Jaroslav Fröhlich
(1925 - 2001)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: tempera, datace: 1993
Šířka: 49 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 66 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč