U Vltavy

Autor: Jan Mácha
(1926 Rožnov pod Radhoštěm (Vsetín) - 1984 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 9/200. Paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 59 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 75 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč