183. Plachetnice před bouří
Autor: Richard Birnstengel
(1881 - 1968)
Signováno vpravo dole, rámováno zaskleno, lehce odřená část rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 35 cm, výška: 33 cm, rámování: 5é x 53 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč