Přístav v Taulonu

Autor: Frédéric Deshayes
(1883 - 1970)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč