Loučení v přístavu

Autor: Karel Gott
(1939 Plzeň - 2019 Praha)

signováno vpravo dole rukou mistra, získáno 25. 5. 2007 na výstavě v Brně, na reversu přilepen podepsaný výstavní plakát
Šířka: 37 cm, výška: 56 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 21.01.2021 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč