Trh na Guadeloupe

Autor: Karel Gott
(1939 Plzeň - 2019 Praha)

Signováno vpravo dole rukou mistra, získáno 25. 5. 2007 na výstavě v Brně, na reversu přilepen podepsaný výstavní plakát
Technika: digitální tisk
Šířka: 51 cm, výška: 39 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 21.01.2021 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč