Rybáři

Autor: E. Morelli

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 86 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč