Husův domek
Autor: Josef Krejsa
(1896 Husinec - 1941 Husinec)
Signováno vlevo dole tužkou, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 26,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 47 x 57,5 cm
Konec dražby: 11.07.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč