29. Pasáčci u ohně

Autor: Josef Krejsa
(1896 Husinec - 1941 Husinec)

signováno vlevo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 32,5 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč