30. Dřevorubci

Autor: Josef Krejsa
(1896 Husinec - 1941 Husinec)

signovánova vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 41,5 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč