64. Předpokoj márnice
Autor: Josef Krejsa
(1896 Husinec - 1941 Husinec)
Signováno vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 23.11.2021 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč