214. Stolní hodiny
zdobené kovové hodiny, chod nevyzkoušen, datováno uvnitř na ciferníku, značeno ´Dresden´, na reversu SE 204
Datace: 1892
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, hloubka: 8 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč