214. Stolní hodiny

zdobené kovové hodiny, chod nevyzkoušen, datováno uvnitř na ciferníku, značeno ´Dresden´, na reversu SE 204
Datace: 1892
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, hloubka: 8 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč