Ranní plachtění

Autor: Jan Kalous
(1929 - 1976)

Signováno a datováno vlevo dole, PF 1968. rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 45 cm, výška: 24 cm, rámování: 29,5 x 50 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč