Cesta z lesa

Autor: ? Martinet

signováno a datováno vlevo dole, rentoaláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 54,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 50,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč