4. Cesta z lesa

Autor: ? Martinet

signováno a datováno vlevo dole, rentoaláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 54,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 50,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:06 SEČ

Zbývá: 4d 20h 31m 40s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč