Chladné ráno v Amsterdamu

Autor: Hans Hermann
(1858 - 1942)

Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1887
Šířka: 31,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 45 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč