17. Růžový Netopýr
Autor: Božena Rossí
(1957)
Signováno a datováno vpravo dole, strukturální malba, na reversu štítek z MK galerie Jihlava, razítko potvrzující pravost od PhDr. Karel Holešovského, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 65 cm, výška: 80 cm, rámování: 81 x 66 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč