Růžový Netopýr

Autor: Božena Rossí
(1957)

Signováno a datováno vpravo dole, strukturální malba, na reversu štítek z MK galerie Jihlava, razítko potvrzující pravost od PhDr. Karel Holešovského, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 65 cm, výška: 80 cm, rámování: 81 x 66 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč