254. Akvarel I.
Autor: Božena Rossí
(1957)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek, štítek MK galerie Jihlava
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 61 x 51 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč