Akvarel II.

Autor: Božena Rossí
(1957)

Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek, štítek MK galerie Jihlava
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 61 x 51

Konec dražby: 10.12.2020 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč