8. Doteky II.

Autor: Božena Rossí
(1957)

Signováno a datováno vpravo dole, strukturální malba, na reversu štítek z MK galerie Jihlava, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 88 cm, výška: 98 cm, rámování: 99 x 89 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 2d 16h 56m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč