175. Loď o 32 oknech
Autor: Jan Svoboda
(1957)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek MK galerie Jihlava, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 65 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 66 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč