Chrám se sgrafitem

Autor: Jan Svoboda
(1957)

Olištováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 100 cm, rámování: 101 x 86 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč