Zarámovaná loď

Autor: Jan Svoboda
(1957)

Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 61 x 51 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč