41. Zarámovaná loď
Autor: Jan Svoboda
(1957)
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 61 x 51 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč