44. Stůl s ubrusem
Autor: Jan Svoboda
(1957)
Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu štítek MK Galerie Jihlava
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm, rámování: 76 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč