45. Dům se stožárem
Autor: Jan Svoboda
(1957)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek MK galerie
Technika: olej na malířské desce, datace: 1995
Šířka: 36,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 42 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč