Dům se stožárem

Autor: Jan Svoboda
(1957)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek MK galerie
Technika: olej na malířské desce, datace: 1995
Šířka: 36,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 42 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč