103. Kytice
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 54 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč