103. Kytice

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 54 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:08 SELČ

Zbývá: 0d 0h 10m 59s

Vyvolávací cena: 3 700 Kč