116. Hrad Pernštýn z nádvoří
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 55 cm, výška: 100 cm, rámování: 111 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč