12. Vchod do vesnice

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reverzu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 07.12.2023 20:03 SEČ

Zbývá: 9d 9h 24m 18s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč