Zátiší s ovocem

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč