155. Zimní den v Vlachovicích
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 93 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč