Podzim na okraji vesnice
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 90 cm, výška: 55 cm, rámování: rámováno 69x104
Konec dražby: 07.11.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč