199. Jeřáby u Jimravova
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 79 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 95 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč