220. Kytice
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorské razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč