Náves v Borači

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 35 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 47 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč