46. Podzim u
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 94 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč