53. Zima na návsi (Skorotice)
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 58 cm
Konec dražby: 23.08.2023 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč