56. Vchod do vsi Lhotka
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 30 cm, výška: 15 cm, rámování: 35 x 50 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč