59. Jeřáby na cestě

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 120 cm, výška: 55 cm

Konec dražby: 23.10.2019 21:26 SELČ

Zbývá: 1d 12h 35m 41s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč