63. Bystřička
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 99 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč