Žně na Žďársku

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno, rozměr 59 x 90 cm, rámováno 71 x 105 cm
Technika: olej na kartonu, datace: 1977

Konec dražby: 21.10.2019 19:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč