75. Krajina

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 84 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč