76. Na potoku ve Lhotě
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 36,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč