144. Le pont des arts - Most umění - Paříž
Autor: Caroline Armington
(1879 - 1939)
Signováno vlevo dole tisknuto, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč