Le pont des arts - Most umění - Paříž

Autor: Caroline Armington
(1879 - 1939)

Signováno vlevo dole tisknuto, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč