256. Plačka před chalupou
Autor: Josef Schlesinger
(1919 Brno - 1993 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 54 cm, rámování: 60 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč