18. Dávné znaky II.

Autor: Jan Havránek
(1906 Kolín - 1985 Kolín)

Signováno a datováno vlevo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: 88 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč