176. Zimní radovánky
Autor: Václav Koutský
(1907 - 1980)
Signováno a datováno s věnováním vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1933
Šířka: 18 cm, výška: 16 cm, rámování: 34,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč