23. Portrét ženy
Autor: Václav Koutský
(1907 - 1980)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1931
Šířka: 36 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 48 x 45 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč