Dáma s koliérem
Autor: Václav Koutský
(1907 - 1980)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 35 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 44 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč